NELLI – ręcznie robiona czapka merino beanie 43 Morwa zimowa
| Chcesz zobaczyć tylko rzeczy dostępne od ręki? Wejdź na [KAROline24.pl] (logowanie na te same dane) |
Wywijana czapka beanie z wełny merino o średniej grubości, odpowiednia na jesień i zimę, łączy dopasowany fason z dodatkową osłoną uszu dzięki szerokiemu wywinięciu. W ofercie są czapki dostępne od ręki i wykonywane na zamówienie — termin realizacji sprawdzisz po kliknięciu rozmiaru.
Kolorowa czapka merino na chłodniejsze dni
Model NELLI został ręcznie wykonany na drutach ze ściągacza podwójnego, dlatego dobrze układa się na głowie i trzyma formę w codziennym noszeniu. Melanżowa tonacja łączy fiolety, niebieskości i róż, więc ta czapka merino damska wyróżnia się kolorem, ale bez połysku i bez włoska na powierzchni. To praktyczna czapka z wełny merino dla osób, które szukają ciepła adekwatnego do sezonu jesień–zima i wolą gładką dzianinę.
- 75% merynos, 25% poliamid – połączenie naturalnej wełny z domieszką, która wspiera codzienną trwałość wyrobu.
- Wywijany brzeg – dodatkowa warstwa przy uszach poprawia komfort w chłodniejsze i bardziej wietrzne dni.
- Ściągacz podwójny – fason jest dopasowany i elastyczny, dzięki czemu czapka beanie dobrze przylega.
- Gładka powierzchnia dzianiny – bez włoska, więc łatwo zestawić ją z płaszczem, kurtką i szalem.
- Kontakt ze skórą – może podgryzać bardzo wrażliwą skórę, więc warto to uwzględnić przy wyborze, jeśli zwykle źle reagujesz na wełnę.
- Certyfikat Oeko-Tex® Standard 100 – przędza została przebadana pod kątem substancji szkodliwych.
Dodatki i pielęgnacja
Jeśli chcesz uzupełnić model o czapkę zimową z pomponem, możesz domówić pompon wykonany z tej samej włóczki co czapka. Do kompletu da się też dobrać szalik, komin lub chustę z rękodzieła wełnianego. Ta czapka wełniana merino wymaga delikatnego traktowania: zalecane jest pranie ręczne; skrócone wskazówki znajdziesz w poradniku o pielęgnacji wełny.











