Brazyliany Panache CELESTE 11402 Brazilian Brief Black
- Majtki brazylijskie do kompletu Panache Celeste Black
| Chcesz zobaczyć tylko rzeczy dostępne od ręki? Wejdź na [KAROline24.pl] (logowanie na te same dane) |
Czarne brazyliany z serii Celeste to dół bielizny o lżejszym kryciu, zaprojektowany do kompletu z biustonoszem Panache z tej samej kolekcji. Ten krój łączy gładki przód z koronkowymi panelami po bokach i z tyłu, dlatego może być dobrym wyborem na co dzień, jeśli lubisz bardziej wycięte figi i zależy Ci na lekkim, elastycznym dopasowaniu.
Jak zbudowany jest ten model
To fason brazylijski, czyli z mocniej wyciętym tyłem niż w klasycznych figach. Konstrukcja została pomyślana tak, by dawać mniejsze zakrycie pośladków, a jednocześnie zachować wygodę w codziennym noszeniu.
- krój brazylijski zapewnia lżejsze krycie i bardziej odkryty tył,
- stan o standardowej wysokości układa się klasycznie na biodrach,
- przód wykonano z gładkiego materiału, co sprzyja spokojniejszemu układaniu pod odzieżą,
- boki i tył z elastycznej, ażurowej koronki dopasowują się do ruchu ciała,
- miękkie wykończenia pomagają ograniczyć uczucie silnego ucisku,
- czarny kolor i spójne wykończenie pozwalają stworzyć komplet z biustonoszem z linii Celeste.
Na co warto zwrócić uwagę przy noszeniu
Ten fason sprawdzi się najlepiej wtedy, gdy lubisz mniej zabudowane majtki i nie oczekujesz pełnej niewidoczności pod bardzo cienkimi ubraniami. Ze względu na koronkowy tył warto zwrócić uwagę na dopasowanie rozmiaru w obwodzie bioder.
- pod ubraniami o średniej grubości model zwykle układa się lekko,
- pod bardzo cienkimi i mocno dopasowanymi tkaninami koronka z tyłu może się zaznaczać,
- dobrze dobrany rozmiar pomaga uniknąć wbijania się krawędzi w skórę,
- bawełniany klin w kroku będzie praktycznym rozwiązaniem dla osób, które zwracają uwagę na komfort w okolicy intymnej,
- jeśli wolisz większe zakrycie pośladków, lepszym wyborem może być bardziej zabudowany fason.
Skład i pielęgnacja
Skład: 72% poliamid, 19% elastan, 9% bawełna. Klin w kroku podszyty 100% bawełną.
Zalecane pranie do 40°C zgodnie z metką producenta. Dla ochrony koronki i koloru warto prać model w woreczku i unikać intensywnego wirowania.















